4YüZ G!rLS F@N

Geleceğin En Büyük 4yüz Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

sezgi mengi (çoğunuz adını duymamışsınızdır)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

beğendinizmi???
a)evet
67%
 67% [ 2 ]
b)hayır
0%
 0% [ 0 ]
c)idare eder
0%
 0% [ 0 ]
d)beni ilgilendirmez
0%
 0% [ 0 ]
e)ayyy tipim deil
0%
 0% [ 0 ]
f)evet hemde çok beğendim
33%
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
meltem
Üye
Üye

MesajKonu: sezgi mengi (çoğunuz adını duymamışsınızdır)   Perş. Eyl. 20, 2007 8:19 pm

Nişantaşı Işık Lisesi ve Pera Güzel Sanatlar Lisesinden sonra Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümü'ne devam etti.
Mengi'nin ilk tiyatro deneyimi Işık Lisesi Tiyatro koluna girmesiyle başladı. Daha sonra Pera Güzel Sanatlar Lisesine Geçti ve mezun olduktan sonra Şahika Tekand'ın Studio Oyuncuları tiyatrosunda oyunculuk egitimini tamamladı.
Mesude Eraslan'ın keşfi ile ilk televizyon denemesi olan Şarkılar Seni Söyler'de Deniz Akkaya ve Kerem Alışık ile oynadı. Daha sonra İki Genç Kız filminde Erim Karakterini canlandırdı. Çinliller Geliyor filminde Bedri karakterini oynadı. Avrupa Yakası dizisinde Fatoş'un oğlu Alican karakteri için konuk oyuncu olarak rol aldı.ve son olarak şu andaki fikrimin ince gülü dizisinde özgür olarak oynamakta

resimlerini koyıyım ben onurdan sonra en çok sevdiğim kişidir onur kadar yakışıklı olmazsada yakışıklı çok beğeniyorum onu Very Happy

[/
[URL=http://imageshack.us]
Kullanıcı profilini gör
meltem
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: sezgi mengi (çoğunuz adını duymamışsınızdır)   Perş. Eyl. 20, 2007 8:21 pm

inşallah beğenirsiniz şahsen ben çok seviyorum renkler vbe zevkler farkılıdır ama olsun ben siznle paylaşmak istedim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
4yüzgirls_onur
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: sezgi mengi (çoğunuz adını duymamışsınızdır)   Ptsi Kas. 12, 2007 5:44 pm

çok ttlı çocukkk

**4YÜZ&HEPSİ FAN KARDEŞLİĞİ**
Kullanıcı profilini gör
hüsnanur
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: sezgi mengi (çoğunuz adını duymamışsınızdır)   C.tesi Ara. 22, 2007 2:54 pm

ben bu oglana bayiliyorum cok tatli gecenlerde bir reklam filminde gördüm ve fikrimin ince gülünde oynamisti
coooook tatli
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: sezgi mengi (çoğunuz adını duymamışsınızdır)   

sezgi mengi (çoğunuz adını duymamışsınızdır)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası